Gizlilik Politikamız

Gizlilik Politikası, Gizlilik Ve Yasal Uyarı

Fertilitenin Korunması Derneği, marka tescili yapılmış olup web sayfamızda yer alan tüm bilgiler, tasarımlar ve resimler yazılı izin almadan kullanılamaz, başka ortamlara taşınamaz.

Fertilitenin Korunması Derneği, sitesine girdiğinizde kişisel bilgilerinizin şahsi ve gizli olduğunu kabul eder. Bu doğrultuda, verdiğiniz kişisel bilgiler güvenli bir yerde saklanır ve sadece belirli personel veya yetkili kişiler tarafından ulaşılabilir. Kişisel bilgileriniz gizlilik politikamız çerçevesinde sadece amacımız hakkında bilgilendirmek ya da sizlere daha iyi hizmet sunmak için kullanılacaktır. Fertilitenin Korunması Derneği elde ettiği kişisel bilgilerin gizli olduğunu kabul etmekte olduğu için çevrim-içi toplanan bilgileri, yasal olarak talep edilmedikçe, adli ya da idari soruşturma ya da davalar için gerekli görülmedikçe üçüncü şahıslara açıklamaz.

Diğer internet siteleri Fertilitenin Korunması Derneği internet sitelerine bağlantılar içerebilir ve sadece gizlilik kuralına Fertilitenin Korunması Derneği ile aynı ölçüde önem veren ve dikkat eden sitelere bağlantı verme konusunda azami gayret gösterir. Bununla birlikte, Fertilitenin Korunması Derneği, diğer sitelerin içerikleri ve gizlilik konusundaki uygulamaları ile ilgili olarak sorumlu değildir.

Herhangi bir sitede, Fertilitenin Korunması Derneği logosunu görmeniz bu güvenlik kurallarının o sitede geçerli olduğu anlamına gelmez. O sitenin Fertilitenin Korunması Derneği’ ne ait bir web sitesi olduğuna emin olmalısınız. Logomuzu izinsiz ve kötü niyetle kullanmak isteyen kişiler olabilir. Derneğimizin www.artsempozyumu.org sitemiz dışında başka bir web sitesi bulunmamaktadır.

“Gizlilik politikamız” ve “Site Kullanım Şartlarımız” zaman zaman değişebileceğinden, sitemizi ziyaretinizde bu bölümü de okumanızı tavsiye ederiz. Derneğimizin, internet sitesini ziyaret edenlerin gizliliğini korumayı ilke edinmiştir. Eğer bu kuralları kabul etmiyorsanız, lütfen sitemizi kullanmayınız. Bu kurallar üzerinde, kendi takdirimiz ile değişiklikler, iyileştirmeler, eklemeler yapma ya da bazı kısımlarını çıkartma hakkını saklı tutarız. Lütfen değişiklikleri izlemek üzere bu siteyi düzenli olarak ziyaret ediniz. Bu değişikliklerin yapılmasını takiben, sitemizi kullanmaya devam etmeniz, bu değişiklikleri ve site kullanım şartlarımızı kabul ettiğiniz anlamına gelecektir.

Fertilitenin Korunması Derneği’nin internet sitesini ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz.